DOBRA ENERGIA W POMIESZCZENIACH CZYLI JAK OCZYŚCIĆ AURĘ

Written by

Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak energia może wpływać na otoczenie w którym obecnie mieszkamy, może być to związane z poprzednimi właścicielami którzy mieli problemy, nadużywali alkoholu, byli osobami zdemoralizowanymi, to się czuję, przykładowo gdy gdzieś jesteśmy od razu wiemy czy jest miło, przytulnie, bezpiecznie, natomiast w innym miejscu czujemy się nieswojo, chcemy szybko wyjść z pomieszczenia, jest „sztywno” chłodno, odczuwamy „irracjonalny” lęk, więc gdy chcemy kupić dom w którym ktoś mieszkał, należy szczególnie uważać przy podejmowaniu decyzji lepiej przeprowadźmy wywiad, kto mieszkał tu wcześniej, czy nie dokonano tutaj samobójstwa, czy zabójstwa, są to tragiczne sytuacje lecz niestety się zdarzają.

Oczyścić aurę w domu możemy sami lub powierzyć to zadanie zaufanej i sprawdzonej osobie, która ma doświadczenie w tego typu rytuałach.
Z własnego doświadczenia mogę polecić szałwię białą od wieków stosowaną w celach oczyszczających, relaksacyjnych, mieszkanie, oraz wszystkie jego pomieszczenia okadza się dymem tlącym się z szałwii, szczególną uwagę zwróćmy przede wszystkim na drzwi wejściowe, okadzamy również siebie, w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara.

W stosunku do ludzi oczyszczanie energii to umiejętność wybaczenia, nie dręczenia się już więcej negatywnymi myślami związanymi z daną osobą, to umiejętność wyciągania wniosków i doświadczeń na przyszłość, to zaprzestanie brnięcia w toksyczne relacje, to pogodzenie się z rzeczywistością i gotowość na zrobienie w głowie miejsca na nowe doświadczenia, osoby, miejsca, to umiejętność odcięcia się od toksycznych ludzi bez wyrzutów sumienia, bez żalu, to zrozumienie, i pewność że podjęta decyzja jest dla nas najlepsza, bycie na siłę uwięzionym emocjonalnie w relacji, która nas niszczy nie pozwala nam ruszyć na przód, ciągle jesteśmy smutni, zrezygnowani, pełni żalu, wątpliwości, irracjonalnej nadziei, że się coś zmieni, a tymczasem lata mijają rok po roku, nie zmienia się nic, i jest jeszcze gorzej a my nie tracimy tylko jednego roku życia, destrukcyjne zmiany w naszej psychice odbierają nam co najmniej dwa lata życia biologicznego, gdyż stres i depresja będąca skutkiem „chorej” relacji wpływa niszcząco na nasz cały organizm.

„Wybaczanie nie oznacza zgody na robienie nam przykrości, nie oznacza też akceptacji dla oburzającego nas zachowania. Oznacza zerwanie z bolesną przeszłością i koniec rozdrapywania ran. Wybaczanie, oznacza życie w teraźniejszości i pozbycie się ciężaru przeszłości. Oznacza życie bez gniewu, frustracji i agresywnych myśli. Wybaczanie to pozbycie się złudzeń na zmianę przeszłości” Gerald G. Jampolsky

Oczyszczanie to także zachowanie czystości i świeżości w pomieszczeniach, porządek oraz przestrzeń ma wpływ na to jak się czujemy, wietrzenie, usunięcie zbędnych zagracających przedmiotów, czysta pościel, czyste okna, być może zmiana ustawienia mebli, łózka, odświeżenie, zmiana koloru ścian, nie trzymajmy w domu przedmiotów przywołujących złe wspomnienia, wyrzućmy je, albo oddajmy.

Energia jest niewidzialną mocą, dla wielu nie do pojęcia, dla wielu bez znaczenia, a dla innych do „czarna magia”, okultyzm, itd. lecz jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji, należy ją zrozumieć, by umieć przejść na inny akceptowalny przez nasz organizm i duszę nowy lepszy tor, by ta droga życiowa była dla nas wspaniałą ciekawą podróżą a nie drogą ciągle usłaną niepowodzeniami i smutkiem.

Zdobądź więcej informacji i skorzystaj – konsultacje astrologiczne.

Article Categories:
Ciekawostki i Poradniki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares